Emri dhe mbiemri Komuna Shkolla Lënda
  • Snezhana Misajlovska
Jegunovcë SHQF Shemshovë, shkolla rajonale f. Prelubishtë Mësim klasor
  • Abibe Mustafi
Jegunovcë SHQF Shemshovë, shkolla rajonale f. Prelubishtë Mësim klasor
  • Aleksandar Petroviç
Tetovë SHMP Mosha Pijade, paralele të disperzuara f. Preljubishtë Lëndë profesionale- elektro
  • Salajdin Beadini
Tetovë SHMP Mosha Pijade, paralele të disperzuara f. Preljubishtë Lëndë profesionale- elektro
  • Ljubinka Cvetanova
Strumicë SHFK Marshall Tito Mësim klasor
  • Mejdin Usinov
Strumicë SHFK Marshall Tito Mësim klasor
  • Daniela Miteva
Strumicë SHFK Marshall Tito Mësim klasor
  • Maja Janevska
Shkup SHFK Rajko Zhinzifov / SHFK Ismail Qemali Mësim klasor
  • Mejlan Ameti
Shkup SHFK Rajko Zhinzifov / SHFK Ismail Qemali Mësim klasor
  • Mevlurije Racaj
Shkup SHFK Rajko Zhinzifov / SHFK Ismail Qemali Mësim klasor
  • Nada Arsova
Karbinci SHFK Strasho Pinxhur Mësim klasor
  • Bekir Huseinov
Karbinci SHFK Strasho Pinxhur Mësim klasor
  • Ivica Kostov
Karbinci SHFK Strasho Pinxhur Mësim klasor
  • Usein Arsllanov
Karbinci SHFK Strasho Pinxhur Mësim klasor
  • Deniz Rexhepov
Konçe SHFK Goce Dellçev Mësim klasor
  • Zujca Stojanova
Konçe SHFK Goce Dellçev Mësim klasor
  • Natasha Ristova
Konçe SHFK Goce Dellçev Mësim klasor
  • Bujamin Abduramanov
Konçe SHFK Goce Dellçev Mësim klasor
  • Gëzime Nuhiu
Jegunovcë SHFQ Shemshovë Mësim klasor
  • Zirafete Shaqiri
Jegunovcë / Mësim klasor
  • Sonja Kirkovska
Shkup SHFK Vëllezërit Ramiz dhe Hamid Mësim klasor
  • Biljana Palevska
Butel SHFK Petar Zdravkovski- Penko Mësim klasor
  • Biljana Taneva Jakovski
Butel SHFK Petar Zdravkovski- Penko Pedagog
  • Mare Milenkovska
Sopishtë SHFK Draga Stojanova Mësim klasor
  • Nenad Stojanovski
Kumanovë SHFK Magdalena Antova Mësim klasor
  • Svetlana Bobevska
Veles SHFK Bllazhe Koneski Mësim klasor
  • Merita Sejdini
Kërçovë SHFK Sande Shterjoski Mësim lëndor
  • Lençe Fidanovska
Manastir SHFK Kërste Misirkov, f. Bistricë Mësim klasor
  • Vesna Stojçevska
Manastir SHFK Kërste Misirkov, f. Bistricë Mësim klasor
  • Gordana Anastasova
Manastir SHFK Klimenti i Ohrit Mësim klasor
  • Snezhana Stojanova
Manastir SHFK Klimenti i Ohrit Mësim klasor
  • Anka Angellova
Shtip SHFK Tosho Arsov Mësim klasor
  • Nikoletka Paneva
Sveti Nikole SHFK Qirili dhe Metodi Mësim klasor
  • Dobri Jovevski
Kriva Pallankë SHFK Ilinden Mësim klasor